Miejsce na reklamę producentów szamb betonowych - napisz do admina po więcej informacji

[Kupię] 7 Szamb w okolice Warszawy

Oferty sprzedaży zbiorników producentów szamb betonowych
Admin Forum
Administrator

[Kupię] 7 Szamb w okolice Warszawy

Post autor: Admin Forum » 8 Lut 2018, o 10:45

Otrzymałem zapytanie na email od Pana z Warszawy, który myślał że ja też zajmuje się sprzedażą... Informuje admin nie sprzedaje szamb :)
Na wszelki wypadek wrzucę jego zapytanie poniżej, jak ktoś jest chętny to zapraszam

Zapytanie od Pana z Warszawy
Proszę o ofertę na dostawę i ew. montaż 7 szamb dwukomorowych max. Poj. Z płytą najazdowa (szamba w drodze jak na rys ) .
Pan wysłał też zdjęcie z projektu zainteresowanym podeślę na priw

Miejsce na reklamę producentów szamb betonowych - pisz do admina.
google adsense
Google

ABC Szamba betonowe

Re: [Kupię] 7 Szamb w okolice Warszawy

Post autor: ABC Szamba betonowe » 8 Lut 2018, o 11:01

Witam,

widziałem zdjęcie z projektu i przede wszystkim chciałbym zapytać czy na pewno mają być dwukomorowe, ja rozumiem że projektant narysował ale chyba przegroda nie będzie wykorzystywana.

Szamba dwukomorowe są po to aby odseparować ścieki gęste od wody a następnie wodę odprowadzić do grunty przez drenaż lub strunie chłonną, raczej na takim osiedlu nikt nie będzie robił takich drenaży ponieważ to już nie jest zgodne z prawem, dlatego proponuje zbiorniki 1 komorowe

240 x 300 x 190cm z płytą koszt to 2500zł netto za sztukę

W cenie oczywiście komplet dokumentów do odbioru i gwarancja pisemna na 5 lat.

Oczywiście zbiorniki kompletne z pokrywą najazdową do 5 ton, komin rewizyjny, właz betonowy

Ew. właz żeliwny 150zł z montażem, czujnik napełnienia szamba 200zł,

No i oczywiście jeśli jednak zbiornik ma byc dwukomorowy to + 200zł dojdzie przegroda w zbiorniku i dodatkowy kominek

Odpowiedz